Leyla Medical Center-dən YENİLİK! ReGen•Baku Kök Hüceyrə Mərkəzi fəaliyyətə başladı…
7-8 Dekabr tarixində əməkdaşlıq çərçivəsində,Türkiyədən dəvətli Beynəlxalq Kök Hüceyrə Tətbiqləri Assosiasiyası (ISSCA) və ReGen klinikalar şəbəkəsinin rəhbər heyəti Azərbaycana gəlmiş, ReGen Kök hüceyrə mərkəzinin açılışı baş tutmuşdur. 7 Dekabr Leyla Medical Center daxilində ReGen Kök hüceyrə mərkəzinin rəsmi açılışı baş tutmuş, təlim proqramı keçirilmiş, 8 Dekabr isə təcrübə keçirilmiş, iştirakçılara Beynəlxalq ISSCA sertifikatları təqdim olunmuşdur.
Təlim proqramı Amerikadan dəvətli Dr.Maritza Novas ,
Türkiyədən dəvətli Prof.Dr.Serdar Kabataş , Prof.Dr. Melih Sezgic ,.Dr.Erdinç Civelek və ReGen•Baku Kök Hüceyrə Mərkəzinin rəhbəri, Nevroloq və Kök hüceyrə mütəxəssisi Dr.Aytən Əliyeva tərəfindən keçirilmişdir.

НОВИНКА от Leyla Medical Center! Центр стволовых клеток ReGen•Baku начал свою деятельность…
7–8 декабря в рамках сотрудничества приглашённые из Турции руководство Международной ассоциации применения стволовых клеток (ISSCA) и сети клиник ReGen прибыли в Азербайджан, и состоялось открытие Центра стволовых клеток ReGen.
7 декабря в составе Leyla Medical Center состоялось официальное открытие Центра стволовых клеток ReGen, была проведена обучающая программа, а 8 декабря — практические занятия, по итогам которых участникам были вручены международные сертификаты ISSCA.
Обучающую программу провели приглашённая из Америки д-р Марица Новас, приглашённые из Турции проф. д-р Сердар Кабаташ, проф. д-р Мелих Сезгич, д-р Эрдинч Чивелек, а также руководитель Центра стволовых клеток ReGen•Baku, невролог и специалист по стволовым клеткам д-р Айтен Алиева.