Referans Medical Group ilə Sea Breeze arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb
Azərbaycanda 10 illik fəaliyyəti ərzində yüksək keyfiyyətli tibbi xidmətləri, dəqiq diaqnostik müayinələri, peşəkar həkim heyəti və müasir laborator yanaşması ilə minlərlə pasiyentin etibarını qazanan Referans Medical Group növbəti uğurlu əməkdaşlığa imza atıb.
Referansın səhiyyə sahəsində tətbiq etdiyi müasir standartlar, pasiyent yönümlü xidmət modeli və davamlı inkişaf strategiyası onu ölkənin etibarlı və dinamik inkişaf edən tibbi qurumlarından birinə çevirib.
Məhz bu yanaşmanın davamı olaraq, 18 mart tarixində Referans Medical Group ilə Sea Breeze arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb. Sözügedən əməkdaşlıq səhiyyə xidmətlərinin daha geniş auditoriyaya çatdırılması və müasir tibbi imkanların yeni yaşayış mühitləri ilə inteqrasiyası baxımından mühüm əhəmiyyət daşıyır.
İmzalanmış saziş çərçivəsində Sea Breeze sakinlərinə xüsusi hazırlanmış fərdi tibbi xidmətlər paketi təqdim olunacaq. Bununla yanaşı, Referans Sea Breeze Hospital tərəfindən göstərilən tibbi xidmətlərə 10 faiz endirim tətbiq ediləcək. Bu addım sakinlərin keyfiyyətli və operativ tibbi xidmətlərdən daha rahat şəkildə yararlanmasına imkan yaradır.
Qeyd edək ki, bu tərəfdaşlıq Sea Breeze-in hərtərəfli kurort və yaşayış ekosistemi kimi inkişaf strategiyasını daha da gücləndirir. Layihə çərçivəsində müasir infrastruktur tibbi xidmətlərlə tamamlanaraq sakinlərin sağlam, komfortlu və təhlükəsiz həyat tərzi üçün əlavə imkanlar yaradır.
Yaxın zamanlarda isə Referans Sea Breeze Hospital-ın rəsmi açılışı gözlənilir. Yeni tibb müəssisəsi müasir tibbi texnologiyalar, geniş xidmət spektri və peşəkar tibbi heyət vasitəsilə regionda yüksək səviyyəli tibbi xidmətlərin göstərilməsinə töhfə verəcək. Bu layihə eyni zamanda Referans Medical Group-un səhiyyə sahəsində inkişaf strategiyasının növbəti mühüm mərhələsi kimi qiymətləndirilir.

A Memorandum of Cooperation has been signed between Referans Medical Group and Sea Breeze
Referans Medical Group, which over its 10 years of activity in Azerbaijan has earned the trust of thousands of patients through high-quality medical services, accurate diagnostic examinations, a professional medical staff, and a modern laboratory approach, has signed another successful cooperation agreement.
The modern standards applied by Referans in the healthcare sector, its patient-oriented service model, and its strategy of continuous development have transformed it into one of the country's most reliable and dynamically developing medical institutions.
As a continuation of this very approach, on March 18, a Memorandum of Cooperation was signed between Referans Medical Group and Sea Breeze. The cooperation in question is of great importance in terms of delivering healthcare services to a wider audience and integrating modern medical capabilities with new living environments.
Within the framework of the signed agreement, a specially designed individual medical service package will be provided to Sea Breeze residents. In addition, a 10 percent discount will be applied to the medical services provided by Referans Sea Breeze Hospital. This step enables residents to take advantage of high-quality and prompt medical services more conveniently.
It should be noted that this partnership further strengthens Sea Breeze's development strategy as a comprehensive resort and residential ecosystem. Within the framework of the project, modern infrastructure is complemented by medical services, creating additional opportunities for a healthy, comfortable, and safe lifestyle for residents.
The official opening of Referans Sea Breeze Hospital is expected in the near future. The new medical institution will contribute to the provision of high-level medical services in the region through modern medical technologies, a wide range of services, and a professional medical staff. This project is also regarded as the next important stage in Referans Medical Group's development strategy in the healthcare sector.