Referans Medical Group ilə Sea Breeze arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb
Azərbaycanda 10 illik fəaliyyəti ərzində yüksək keyfiyyətli tibbi xidmətləri, dəqiq diaqnostik müayinələri, peşəkar həkim heyəti və müasir laborator yanaşması ilə minlərlə pasiyentin etibarını qazanan Referans Medical Group növbəti uğurlu əməkdaşlığa imza atıb.
Referansın səhiyyə sahəsində tətbiq etdiyi müasir standartlar, pasiyent yönümlü xidmət modeli və davamlı inkişaf strategiyası onu ölkənin etibarlı və dinamik inkişaf edən tibbi qurumlarından birinə çevirib.
Məhz bu yanaşmanın davamı olaraq, 18 mart tarixində Referans Medical Group ilə Sea Breeze arasında əməkdaşlıq memorandumu imzalanıb. Sözügedən əməkdaşlıq səhiyyə xidmətlərinin daha geniş auditoriyaya çatdırılması və müasir tibbi imkanların yeni yaşayış mühitləri ilə inteqrasiyası baxımından mühüm əhəmiyyət daşıyır.
İmzalanmış saziş çərçivəsində Sea Breeze sakinlərinə xüsusi hazırlanmış fərdi tibbi xidmətlər paketi təqdim olunacaq. Bununla yanaşı, Referans Sea Breeze Hospital tərəfindən göstərilən tibbi xidmətlərə 10 faiz endirim tətbiq ediləcək. Bu addım sakinlərin keyfiyyətli və operativ tibbi xidmətlərdən daha rahat şəkildə yararlanmasına imkan yaradır.
Qeyd edək ki, bu tərəfdaşlıq Sea Breeze-in hərtərəfli kurort və yaşayış ekosistemi kimi inkişaf strategiyasını daha da gücləndirir. Layihə çərçivəsində müasir infrastruktur tibbi xidmətlərlə tamamlanaraq sakinlərin sağlam, komfortlu və təhlükəsiz həyat tərzi üçün əlavə imkanlar yaradır.
Yaxın zamanlarda isə Referans Sea Breeze Hospital-ın rəsmi açılışı gözlənilir. Yeni tibb müəssisəsi müasir tibbi texnologiyalar, geniş xidmət spektri və peşəkar tibbi heyət vasitəsilə regionda yüksək səviyyəli tibbi xidmətlərin göstərilməsinə töhfə verəcək. Bu layihə eyni zamanda Referans Medical Group-un səhiyyə sahəsində inkişaf strategiyasının növbəti mühüm mərhələsi kimi qiymətləndirilir.

Подписан меморандум о сотрудничестве между Referans Medical Group и Sea Breeze
Referans Medical Group, завоевавший за 10 лет своей деятельности в Азербайджане доверие тысяч пациентов благодаря высококачественным медицинским услугам, точной диагностике, профессиональному врачебному составу и современному лабораторному подходу, заключил ещё одно успешное соглашение о сотрудничестве.
Современные стандарты, применяемые Referans в сфере здравоохранения, пациентоориентированная модель обслуживания и стратегия непрерывного развития превратили компанию в одно из самых надёжных и динамично развивающихся медицинских учреждений страны.
Именно в продолжение данного подхода 18 марта был подписан меморандум о сотрудничестве между Referans Medical Group и Sea Breeze. Данное сотрудничество имеет важное значение с точки зрения охвата медицинскими услугами более широкой аудитории и интеграции современных медицинских возможностей с новыми жилыми пространствами.
В рамках подписанного соглашения резидентам Sea Breeze будет предоставлен специально разработанный индивидуальный пакет медицинских услуг. Кроме того, на медицинские услуги, оказываемые Referans Sea Breeze Hospital, будет применена скидка 10%. Этот шаг создаёт возможность для резидентов более удобно пользоваться качественными и оперативными медицинскими услугами.
Следует отметить, что данное партнёрство ещё больше укрепляет стратегию развития Sea Breeze как комплексной курортно-жилой экосистемы. В рамках проекта современная инфраструктура дополняется медицинскими услугами, создавая дополнительные возможности для здорового, комфортного и безопасного образа жизни резидентов.
В ближайшее время ожидается официальное открытие Referans Sea Breeze Hospital. Новое медицинское учреждение внесёт вклад в оказание медицинских услуг высокого уровня в регионе посредством современных медицинских технологий, широкого спектра услуг и профессионального медицинского персонала. Данный проект также оценивается как очередной важный этап стратегии развития Referans Medical Group в сфере здравоохранения.