Azərbaycan Qastroenteroloqlar və Hepatoloqlar İctimai Birliyinin təşkilatçılığı və Referans Medical Group-un dəstəyi ilə 24–25 oktyabr tarixlərində “AGHA İllik HepatoGastro I Forumu: Qastroenterologiya və Hepatologiyanın aktual problemləri” adlı elmi konfrans uğurla keçirildi.
Tədbirdə Azərbaycan, Türkiyə, Qırğızıstan, Serbiya, Moldova və İndoneziyadan 200-dən çox həkim iştirak edib. İki gün ərzində 24 spiker qastroenterologiya və hepatologiyanın müxtəlif sahələri üzrə aktual mövzularda məruzələrlə çıxış edib, elmi müzakirələr aparılıb.

I Ежегодный Форум AGHA HepatoGastro
При организации Общественного объединения гастроэнтерологов и гепатологов Азербайджана и при поддержке Referans Medical Group 24–25 октября была успешно проведена научная конференция под названием «I Ежегодный Форум AGHA HepatoGastro: Актуальные проблемы гастроэнтерологии и гепатологии».
В мероприятии приняли участие более 200 врачей из Азербайджана, Турции, Кыргызстана, Сербии, Молдовы и Индонезии. В течение двух дней 24 спикера выступили с докладами на актуальные темы по различным направлениям гастроэнтерологии и гепатологии, были проведены научные дискуссии.