Referans Medical Group və Təhsilin İnkişafı Fondu arasında əməkdaşlıq müqaviləsi imzalanıb
28 yanvar 2025-ci il tarixində Referans Medical Group və Təhsilin İnkişafı Fondu arasında əməkdaşlıq müqaviləsi imzalanıb.
Müqaviləyə əsasən TələbəPlus kartına sahib tələbələr Referans Klinik Laboratoriya və Poliklinika Mərkəzinin ölkə üzrə bütün filiallarında təqdim olunan tibbi xidmətlər üçün 10% endirim əldə edirlər.
Eyni zamanda Bakıda yerləşən bütün filiallarda ildə 1 dəfə olmaqla ödənişsiz check up müayinəsindən keçə bilərsiniz.
Check up-a daxildir:
- Terapevt müayinəsi
- Görmənin yoxlanması
- Boy, çəki, bədən kütlə indeksi monitorinqi
- Ağciyərlərin rentgen müayinəsi
- Qarın boşluğu USM
- Qanın ümumi analizi
Qeyd: Check up müayinəsi üçün öncədən qeydiyyat mütləqdir. Qeydiyyat üçün *0033 Çağrı Mərkəzi ilə saxlamağınız mütləqdir.

On January 28, 2025, a cooperation agreement was signed between Referans Medical Group and the Education Development Fund.
According to the agreement, students who hold a TələbəPlus card receive a 10% discount on medical services provided at all branches of the Referans Clinical Laboratory and Polyclinic Center across the country.
Additionally, at all branches located in Baku, students can undergo a free comprehensive medical examination (Check-Up) once a year.
The Check-Up includes:
* Consultation with a therapist
* Vision screening
* Monitoring of height, weight, and body mass index (BMI)
* Chest X-ray examination
* Abdominal ultrasound
* Complete blood count
Note: Pre-registration for the Check-Up is mandatory. To schedule an appointment, please contact the Call Center at *0033.