04.10.2024-cu il tarixində Köln Universitetinin dosenti, klinikalarla və əməkdaşlarımızın işləmə prinsipləri ilə tanış oldu.
04.10.2024-cu il tarixində Köln Universitetinin dosenti, Tibb Elmləri Doktoru, GFO Troisdorfda klinika rəhbəri Nuran Abdullayev Almaniyanın önəmli birliklərindən biri olan Gemeinnützige Gesellschaft der Franziskanerinnen zu Olpe mbH - GFO əməkdaşları ilə birgə Referans Medical Group daxilində fəaliyyət göstərən klinikalarla və əməkdaşlarımızın işləmə prinsipləri ilə tanış oldular.
Görüş əsasında gələcəkdə olacaq birgə fəaliyyətimiz, mütəmadi olaraq əməkdaşların qarşılıqlı təcrübə proqramlarınının təşkili müzakirə olundu.

04.10.2024 доцент Кёльнского университета ознакомился с клиниками и принципами работы наших сотрудников.
4 Ноября 2024 года, доцент Кёльнского университета, доктор медицинских наук, руководитель клиники GFO Тройсдорф Нуран Абдуллаев вместе с сотрудниками Gemeinnützige Gesellschaft der Franziskanerinnen zu Olpe mbH – GFO, которая является одной из важных ассоциаций Германии, ознакомились с клиниками, дейстующими при Referans Medical Group и с принципами работы наших сотрудников.
По итогам встречи обсуждалась наша совместная деятельность в будущем и организация регулярных программ взаимного опыта сотрудников.