04.10.2024-cu il tarixində Köln Universitetinin dosenti, klinikalarla və əməkdaşlarımızın işləmə prinsipləri ilə tanış oldu.
04.10.2024-cu il tarixində Köln Universitetinin dosenti, Tibb Elmləri Doktoru, GFO Troisdorfda klinika rəhbəri Nuran Abdullayev Almaniyanın önəmli birliklərindən biri olan Gemeinnützige Gesellschaft der Franziskanerinnen zu Olpe mbH - GFO əməkdaşları ilə birgə Referans Medical Group daxilində fəaliyyət göstərən klinikalarla və əməkdaşlarımızın işləmə prinsipləri ilə tanış oldular.
Görüş əsasında gələcəkdə olacaq birgə fəaliyyətimiz, mütəmadi olaraq əməkdaşların qarşılıqlı təcrübə proqramlarınının təşkili müzakirə olundu.

Collaborative meeting between Dr. Nuran Abdullaev and GFO Representatives with Referans Medical Group
On November 4, 2024, Associate Professor of the University of Cologne, Doctor of Medicine, Head of the GFO Clinic Troisdorf Nuran Abdullaev together with employees of the Gemeinnützige Gesellschaft der Franziskanerinnen zu Olpe mbH – GFO, which is one of the most important associations in Germany, got acquainted with the clinics operating under the Referans Medical Group and with the principles of work of our employees.
Following the meeting, our joint activities in the future and the organization of regular programs of mutual experience of employees were discussed.