Xaçmaz sakinlərinin NƏZƏRİNƏ! ÖDƏNİŞSİZ göz əməliyyatları və oftalmoloji müayinələr artıq İcbari Tibbi Sığorta ilə Referans Xaçmaz Tibb Mərkəzində!
Referans Xaçmaz Tibb Mərkəzində İcbari Tibbi Sığorta çərçivəsində vətəndaşlara tibbi xidmət göstərilir. Bunun üçün vətəndaş dövlət tibb müəssisəsinə müraciət etməli, "Xidmətlər Zərfi" çərçivəsində “Göndəriş vərəqəsi”ni əldə etməli və bu göndərişlə mərkəzimizə müraciət edərək Oftalmoloji xidmətlərimizdən yararlana bilərlər.

Dear residents of the city of Khachmaz! FREE eye surgeries and ophthalmological examinations are now included in the compulsory medical insurance at the Referans Khachmaz Medical Center!
Referans Khachmaz Medical Center provides medical services to citizens within the framework of compulsory health insurance. To do this, a citizen must contact a government medical institution, receive a “Referral” in the “Insurance Package”, and with this referral he can contact our center and use our ophthalmological services.